Pradžia » Apie mus

UAB Išieškojimų kontora įkurta siekiant suteikti paprastesnę ir visiems įperkamą skolų išieškojimo paslaugą Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų pagalba susigrąžinsite skolą be narystės sutarties ir be jokio sėkmės mokesčio.

Maloniai konsultuojame verslo likvidumo klausimais bei pasirūpiname, kad jūsų klientų įsipareigojimai būtų vykdomi laiku, o įsiskolinimai pasiektų jūsų sąskaitą per trumpą laiką. Skolų išieškojimo patirtis ir plati komandos teisinė praktika suteikia jums galimybę pamiršti apie nemokių klientų keliamus rūpesčius ir pilnai atsidėti pagrindiniams verslo uždaviniams.

UAB Išieškojimų kontora priklauso plačiam tarptautiniam SPT-Group tinklui, kuris jungia skolų išieškojimo kompanijas, sėkmingai veikiančias Suomijoje, Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje. Dėka mūsų siūlomų paprastesnių ir pigesnių skolų išieškojimo paslaugų, sparčiai augame nuo 2008 metų ir šiuo metu jau rūpinamės 18 000 klientų gerbūviu Europoje. Pagrindinį dėmesį skiriame žmogiškam faktoriui tam, kad atsižvelgtume ir pilnai įgyvendintume kiekvieno kliento poreikį. Šis požiūris padeda užtikrinti ne tik aukštą paslaugų kokybę, bet ir pasiekti geresnių rezultatų skolų išieškojimų srityje, užmezgant ryšius su jūsų skolininkais ir nutiesiant naujus tolimesnio bendradarbiavimo tiltus. Siekiame, kad kreipdamiesi į mus neprarastumėte geros reputacijos savo klientų atžvilgiu. Mūsų tikslas yra padėti įgyvendinti jūsų potencialą padidant jūsų verslo pelningumą, atstovauti jūsų vertybes ir sekti progresą. Mūsų klientų sėkmės istorijos įkvėpia tęsti darbus ir toliau augti.

Jeigu norite atsidėti pagrindinei savo verslo veiklai, leiskite skolų administravimu pasirūpinti mūsų dedikuotai ir patyrusiai profesionalų komandai. Bendraudami su jumis, nesislepiame po teisiniu žodynu ir paaiškiname teisinius aspektus paprastais žodžiais. Didžiuojamės skaidriu bendradarbiavimu: automatiškai informuojame apie bylos eigą įvykus pokyčiams, tad naujienos jus pasieks akimirksniu. Dar niekada skolų išieškojimas nebuvo toks paprastas. Siūlome prisijungti prie sparčiai augančio klientų rato ir išbandyti mūsų paslaugas be jokių narystės įsipareigojimų.

Paspauskite čia norėdami sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas.