Pradžia » Mokėjimų administravimas » Nuomos mokėjimų administravimas

Paskelbta

Nuomotojas visuomet turi sekti, ar nuomininkai laiku atsiskaito už nuomos paslaugas. Su mumis nuomotojai dažnai susisiekia tais atvejais, kuomet kurį laiką nebuvo stebima, ar mokėjimai atliekami laiku. To pasekoje, netikėtai atrandamos jau ilgą laikotarpį besikaupusiančios skolos. Kartais nutinka blogiausia ir gale paaiškėja, kad šios skolos jau yra tapusios beviltiškomis.

Kai kuriems nuomotojams, sekti, ar visi nuomoninkai laiku atsiskaito už nuomos paslaugas, gali būti pernelyg daug laiko reikalaujantis procesas,  ypatingai, jei nuomos mokesčiai nuomininkams yra skirtingi arba mokėjimai atliekami dalimis. Įmokos turi būti sekamos reguliariai tam, kad bet kokia netikėtai iškilusi problema būtų išspręsta deramai ir greitai.

Įmokų stebėjimo įrankis

Kadangi pavienis nuomos įmokų stebėjimas sukelia pernelyg daug nepatogumų ir eikvoja laiko išteklius, mes sukūrėme automatinę įmokų stebėjimo paslaugą. Ši paslauga prižiūri, kad už nuomą būtų atsiskaitoma sutartą nuomos mokėjimo dieną.

Jeigu už nuomą neatsiskaitoma laiku, nuomoninkas automatiškai gauna priminimą apie pavėluotą atlikti pavedimą. Jei nuomotojas ir toliau ignoruoja priminimus, automatiškai pradedama ikiteisminė byla.

Plačiau apie šią paslaugą sužinokite susisiekę su mumis tiesiogiai info@skolukontora.lt