Pradžia » Skolininkams

Jei gavote laišką iš Išieškojimų kontoros, esate įpareigoti nedelsiant susisiekti su mumis žemiau nurodytais būdais.

Elektroniniu paštu: isieskojimas@skolukontora.lt

Gavus skolos pareikalavimo laišką, jūs esate įpareigoti grąžinti prievolę kreditoriui nedelsiant, atliekant pavedimą į svetainės apačioje nurodytą Skolų išieškojimo banko sąskaitą. Jei jūsų finansinė padėtis šiuo metu neleidžia padengti visos skolos iš karto, prašome susisiekti su mumis tam, kad sudarytume visoms pusėms priimtiną įsipareigojimo grąžinimo planą.

Su mumis galite susisiekti darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 el. paštu isieskojimas@skolukontora.lt

Prašome atlikti pavedimą į Išieškojimų kontoros banko sąskaitą: LT58 7290 0000 1446 7693. Atliekant tarptautinį pavedimą, jums prireiks mūsų banko SWIFT kodo: INDULT2X.

Maloniai primename, kad atlikdami mokėjimą žinutėje turite nurodyti savo unikalų bylos numerį. Kitu atveju, mes neturėsime būdu susieti mokėjimo su konkrečiu įsiskolinimu. Jeigu padarėte pavedimą ir pamiršote nurodyti unikalų bylos numerį, prašome susisiekti su mumis el. paštu isieskojimas@skolukontora.lt

Kartais nutinka taip, jog turtiniai įsipareigojimai užsimiršta arba skolos priminimai nepasiekia jūsų laiku: manėte, jog atsiskaitymą buvote atlikę praeityje; pakeitėte gyvenamą vietą, telefono numerį ar darbovietę apie tai neinformavę kreditoriaus.

Jei esate seniai praleidę mokėjimo terminus, svarbu suprasti, jog įsipareigojimai kitai šaliai nėra išnykę. Nepamirškite, jog sutartyse yra nurodomi delspinigių dydžiai, o išieškojimo išlaidos taip pat su laiku gali išaugti. Jums palankiausias sprendimas- nedelsiant susisiekti su mūsų komanda tam, kad išsiaiškintume jūsų situaciją ir atrastume tinkamiausią veiksmų planą.